Apartmán Špindlerův Mlýn

Pro Vaši maximální spokojenost a pohodlí využijte služeb našeho plně vybaveného apartmánu (37,6 m2). Apartmán mohou obsadit až 4 osoby. Součástí je terasa o ploše 6,1 m2, lyžárna a kryté parkovací místo. Apartmán je součástí nově vybudovaného komplexu nedaleko od centra města, v těsné blízkosti lanovky Medvědín (100m) a aquaparku (100m).

Apartmán disponuje obývací částí, vybavenou kuchyní, koupelnou s vanou a WC a prostornou chodbou s šatní stěnou a dvěma přistýlkami. V obývací části se nachází rozkládací sedačka, která po rozložení nahrazuje plnohodnotné dvojlůžko a TV. Vybavená kuchyně nabízí lednici, indukční desku, myčku na nádobí, varnou konvici a mikrovlnnou troubu. Terasa je orientovaná na východ a nabízí krásný výhled do okolí.
V prostorách apartmánu lze využít bezplatné připojení k wifi.

Osoby Až 4 osoby
Lokace Top lokace
Wifi zdarma Wi-fi zdarma
Parkování zdarma Parkování zdarma

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je jedno nejvýznamnějších rekreačních středisek v Krkonoších. Po celý rok si tu přijdou na své vyznavači outdoorových aktivit, zejména zimních sportů, horské turistiky a cykloturistiky.

 zimě nabízí ideální podmínky pro sjezdové lyžování, snowboarding a běh na lyžích. Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce.

V létě okolí Špindlerova Mlýna nabízí přes 180 km značených turistických cest a přes 100 km vyznačených cykloturistických tras. Vodní nádrž v části Špindlerova Mlýna skýtá ideální podmínky pro rybaření, které je umožněné od začátku května do konce srpna. Na jaře jsou tu ideální podmínky pro rafting.

Nezávazná rezervace apartmánu Špindlerův Mlýn

Prosinec - březen

Noc 2.000,-Kč / 7 nocí 1.600,- Kč

Červen - září

Noc 1.800,-Kč / 7 nocí 1.500,- Kč

Mimo sezóna

Noc 1.600,-Kč / 7 nocí 1.300,- Kč

Vánoce a Silvestr

Noc 4.000,-Kč / 7 nocí 3.000,- Kč

Uvedené ceny jsou za noc/apartmán. Minimální délka pobytu 2 noci (Vánoce a Silvestr 3 noci). Cena zahrnuje pobytovou taxu, závěrečný úklid, lůžkoviny, ručníky, parkování, energie, wifi připojení a DPH. Check in od 14:00 check out do 10:00.

Kontaktní osoba
Informace o ochraně osobních údajů

Aktivity ve Špindlerově Mlýně

Lanovka Špindlerův Mlýn

Lyžování ve Špindlu

Skiareál Špindlerův Mlýn je jediným lyžařským střediskem v České republice ohodnoceným nejvyšším stupněm 5 Premium. 25 kilometrů špičkových sjezdovek, 85 kilometrů úchvatných běžeckých tratí a čtyři snowparky uspokojí všechny příznivce zimních sportů.

Běh Špindlerův Mlýn

Turistika ve Špindlu

Špindlerův Mlýn je protkán mnoha značenými turistickými trasami. Velká část z nich vede z města až na vrcholky hor. Hřebenové túry k prameni Labe, putování po hřebenových boudách, až na nejvyšší horu Sněžku. Zde všude prochází turisté a návštěvníci a seznamují se s jedinečnými partiemi Krkonošského národního parku.

Cyklistika Špindlerův Mlýn
Cyklistika ve Špindlu

Špindlerův Mlýn je zařazen do programu "Cyklisté vítáni", který je určen na podporu aktivní cykloturistiky. Cyklotrasy spojují Krkonoše, Podkrkonoší, Jizerské hory a polskou stranu Krkonoš. Propojení těchto regionů umožňují od jara do podzimu cyklobusy. Z konečných stanic lanovek Svatý Petr a Medvědín jsou značeny trasy pro dlouhé sjezdy. Okolí Špindlerova Mlýna nabízí přes 100 km značených cyklistických tras.


Ostatni
Ostatní aktivity

Špindlerův Mlýn a jeho okolí nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství, nejen sportovních aktivit, které tu lze podnikat za každého počasí. Návštěvníci mohou například vyzkoušet terénní tříkolky a koloběžky, summer tubing, adventure park, bobovou dráhu nebo Špindl Gastronomy. Velkým lákadlem je také nově vybudovaný Aquapark, kde si přijdou na své nejen ti nejmenší.